    Sensata-Airpax 209-3-1REC4-62-3-9-10
    Part No.:
    209-3-1REC4-62-3-9-10
    Datasheet:
    HONG KONG HAOCHIP TRADING CO., LIMITED209-3-1REC4-62-3-9-10.pdf
    Description:
    CIR BRKR,HYDMAG
    Datasheet:
    1. How to order 209-3-1REC4-62-3-9-10 on HONG KONG HAOCHIP TRADING CO., LIMITED?
    3. Are the 209-3-1REC4-62-3-9-10 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 209-3-1REC4-62-3-9-10?
    Current Rating (Amps) 10A 30A 45A - 100A
    Voltage Rating - AC 240 V 240 V 240 V - -
    Voltage Rating - DC - - - - 125 V