MWDM2L-21S-6K1-10B.pdf
MWDM2L-21S-6K1-10B.pdf
| Image |  |
| Manufacturer | Glenair | Glenair | Glenair | Glenair | Glenair |
| Series | Micro-D MWDM | Micro-D MWDM | Micro-D MWDM | Micro-D MWDM | Micro-D MWDM |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | D-Type, Micro-D | D-Type, Micro-D | D-Type, Micro-D | D-Type, Micro-D | D-Type, Micro-D |
| Number of Positions | 9 | 15 | 21 | 21 | 25 |
| Grade | - | - | - | - | - |
| Qualification | - | - | - | - | - |
| Length | 1.50' (457.20mm) | 0.833' (254.00mm, 10.00") | 1.50' (457.20mm) | 1.50' (457.20mm) | 1.50' (457.20mm) |